دسته‌بندی نشده

شش مدل کیف دخترانه اسپرت جدید و شیک مدل 2021

مدل های کیف دخترانه جدید و شیک مدل 2021 ،  یکی از بهترین اکسسوری­هایی است که می تواند شیک پوشی و بروز بودن شما را نشان دهد !

اگر یک کیف اسپرت دخترانه مناسب داشته باشید ، می توانید با استایل خود ، دیگران را شگفت زده کنید !

یک کیف اسپرت، به همراه  یک عدد شلوار جین ( متناسب با اندام خودتان و یا پارچه ای یا کتان فرقی ندارد) به همراه کت کلاسیک ، شما را تبدیل به یک خانم امروزی جذاب و خیره کننده می کند !

شاید بتوان گفت، پرکاربردترین و مورد استفاده ترین، لوازم یک خانم، برای رفتن به محل کار یا گشت و گزار و یا میهمانی ها ، کیف دستی اش باشد که نسبت به سایر لباسهای یک خانم، بسیار در معرض دید عموم قرار گرفته است.

 بنابراین کیف دستی شما، هم باید به روز و جذاب تهیه شده باشد و هم باید با استایلی که انتخاب می کنید، همخوانی داشته باشد و از همه مهتر باید انتخابی درست و بجا، برای شرکت در میهمانی، محل کار، قرارهای دوستانه و … باشد.

 

کدام کیف های اسپورت دخترانه ترند شده اند ؟

در اینجا میخواهیم، شما را با انواع کیف اسپورت دخترانه، که این روزها بسیار باب شده است و یا به اصطلاح بنیانگزاران مد، ترند شده است را به شما معرفی کنیم.

می توانید این تازه های مد را، در استایل هنرپیشه ها و افراد معروف دنیا ببینید، که جهت ایده گرفتن منبع خوبی برای شما خواهد بود. نگران نباشید، اگر نیاز به تهیه کردن این کیف ها داشتید، حتما به شما در تهیه آن کمک خواهیم کرد !

کیف های اسپورت ترند

یکی از کیف هایی که این روزها خیلی ترند شده است، کیف های شل و ول و به قولی شلخته ست. این کیف اسپورت دخترانه به نام کیف کیسه ای معروف شده است، که به یکباره، برندهای مشهور و بنام دنیا، رنگهای جالبی از آن را، مانند رنگ  قهوه ای ، رنگ  کرم ،رنگ مشکی و  زرد و …. را روانه بازار کردند. این کیف زیبا و جسورانه، طرفداران خاص خود را، در سراسر دنیا پیدا کرده است .

کیف دخترانه شیک و ترند

کیف بونیتا مینی

کیف ترند دخترانه

کبف بونیتا

نمونه دیگری از این کیف های کیسه ای را، می توان با دسته زنجیز دار پید ا کرد. این کیف اسپرت دخترانه، سالیان سال می تواند مدرن بودن و جذابیت خود را حفظ کند.

کیف ترند دخترانه

کیف های زنجیر دار

کیف زنجیر دار تتیس

از دیگر نمونه های، این کیف زیبا و جذاب می توانید با زنجیر درشت هم پیدا کنید :

کیف زنجیر دار

کیف زنجیردار

کیف زنجیر دار

کیف زنجیردار ژوبین

کیف های اسپرت ترند کدامند ؟

 

 یکی دیگر از تازه های کیف اسپورت دخترانه را، می توان در کیف های کوچک  و زیبای رنگی رنگی پیدا کرد .

 بدلیل وجود شرایط کرونا و قرنطینه شدن سراسری دنیا، در یکی دوسال اخیر و افزایش موج ناامیدی در عموم مردم، طراحان مد ، با پاشیدن  رنگ و امید به زندگی ،  استایل های رنگی جذاب و خیره کننده ای را بوجود آورده اند ، تا امید را به مردم بازگردانند .

کیف های رنگارنگ

کیف رنگارنگ

کیف شایلین با رنگ های متنوع

مروارید عنصر همیشگی مد

مروارید ، همواره یکی از عناصر جذاب و گرانبها در صنعت مد بوده است ، چه در استفاده از لباس و چه اکسسوری .

عنصر مروارید، به گفته صنعت گران مد و ایده پردازن، هیجان انگیزی زیادی را به دنبال دارد و گویی طبیعت انسان را به سوی خود میخواند .

کیف مرواریدی

کیف دسته مرواریدی

دسته مرواریدی

کیف دسته مرواریدی

استفاده از اشکال هندسی که همیشه مورد توجه طراحان مد بوده است، در طراحی کیف اسپورت دخترانه نیز بکار گرفته شده است. برخی زندگی را هندسه می دانند و استفاده از اشکال هندسی در طراحی مد، نماد این حقیت است، که انسان ، همواره باید در زندگی  واقعیت را در نظر بگیرد و بپذیرد.

کیف کمری دخترانه

عکس های بیشتر از کمری سیوان

کرم و قهوه ای رنگهای جدا نشدی مد

کیف های کوچک کرم قهوه ای که در طول تاریخ مد ، همواره معمول و مرسوم بوده است. به طوری که توان گفت : رنگ قهوه ای بهترین جایگزین ( البته ملایم تر و ملموس تر) برای رنگ مشکی است.

کیف دخترانه شیک

تناژ رنگی نسکافه ای

کیف کنفی زیبای جذاب همیشگی

کیف اسپورت دخترانه دیگری که همیشه مورد توجه طراحان و بنیانگذاران مد بوده است را می توان کیف های حصیری و کنفی دانست. این کیف های اسپورت دخترانه، اشاره به طبیعت و درخشانی و شادابی دارد که بیشتر در فصول بهار و زمستان از آنها استفاده می شود.

کیف کنفی

کیف کنفی اسپرت

کیف کنفی

کیف کنفی ساوانا کوچک

 

برای دیدن همه محصولات اینجا کلیک کنید 

❤️ 

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *